Oferta studiów podyplomowych:

Rekrutacja trwa!
ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

Studia podyplomowe
100% przez Internet lub na Uczelni

 

Wyszukaj kierunek studiów  

Pedagogiczne

Zarządcze

Zdrowie i uroda

Studia podyplomowe dla nauczycieli - pedagogika

Zapraszamy Państwa na studia podyplomowe dla nauczycieli, które umożliwiają poszerzenie umiejętności, kompetencji i kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy w wymarzonym zawodzie. Na naszej uczelni zdobędziesz nie tylko suchą wiedzę, ale także praktyczne doświadczenie, które niewątpliwie pomoże podczas poszukiwania pracy na rynku.

Jeśli:
-masz ukończone studia wyższe licencjackie i/lub magisterskie
-interesuje Cię pedagogika i psychologia
-lubisz pracować z dziećmi
-chcesz zdobyć nowe umiejętności
-decydujesz się na poszerzenie swoich kwalifikacji
-dysponujesz wolnymi weekendami i zamierzasz przeznaczyć je na rozwój zawodowy

Zapisz się już dziś na wybrany przez siebie kierunek!

Studia podyplomowe dla nauczycieli to wyjątkowa okazja do tego. Zapraszamy do przejrzenia oferowanych przez nas kierunków. Ponieważ pedagogika to bardzo obszerna dziedzina wiedzy, w naszej ofercie mamy zarówno studia doskonalące, jak i kwalifikacyjne, nadające absolwentom dodatkowe kwalifikacje z zakresu zgłębianej przez nich specjalności. Na zajęciach słuchacze zapoznają się ze specjalistycznym słownictwem w obrębie danej dziedziny, a dzięki różnorodnym ćwiczeniom, dyskusjom i studium przypadku doskonalą swoje umiejętności. Uczestnicy mają możliwość również wymieniać się doświadczeniami co jest bardzo cenne w przypadku pracy z dziećmi. Dzięki praktykom zawodowym słuchacze studiów podyplomowych mają możliwość  zdobycia doświadczenia, które jest bardzo ważne dla każdego pracodawcy. Studia umożliwiają również zdobycie kwalifikacji do nauczania kolejnego przedmiotu, co ułatwia kandydatom znalezienie odpowiedniej dla siebie pracy. Oprócz wiedzy i doświadczenia zapewniamy także wyjątkową atmosferę, aby nasi słuchacze przychodzili na zajęcia z pasją i zainteresowaniem, a nie tylko z konieczności. Chcemy, aby studiowanie na naszej uczelni dawało uczestnikom dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Warto dołączyć do grona naszych słuchaczy i już dziś wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy, aby zapisać się na wybrany kierunek.

Oprócz kierunków pedagogicznych mamy również kierunki podyplomowe psychologiczne, kierownicze i menadżerskie, marketingowe, finansowe, administracyjne i prawne, a także z zakresu zdrowia i urody oraz innowacji i nowoczesnych technologii.

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych