Studia podyplomowe online ...tylko WSZIP

Studia podyplomowe Online

Studia podyplomowe WSZIP są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!

STUDIA 350 zł TANIEJ
do 12 kwietnia
Biblioteka IBUK Libra 0zł

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

 

Studia podyplomowe Online, to przede wszystkim
studiowanie, które jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości – zachęcamy Studentów – Słuchaczy studiów podyplomowych do nowej formy kształcenia – studiowania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Słuchacz w dogodnym dla siebie miejscu może połączyć się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza zajęcia.

Kształcenie na odległość jest wspomagane dzięki wykorzystaniu przez Uczelnię dostępu do elektronicznej wersji z biblioteki IBUK Libra podręczników akademickich i książek oraz czasopism naukowych w języku polskim. Cyfrowa technologia daje możliwość na kształcenie z IBUK Libra bez granic z dowolnego miejsca na świecie.

Poza godzinami dydaktycznymi (wykłady i ćwiczenia) Słuchacze mogą brać udział w konwersatoriach, konsultacjach, tutoringu oraz zajęciach warsztatowych łączących teorię i praktykę.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA?

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki wykorzystujących najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej informacji w szybszym czasie, a także przy oczywiście ograniczonych kosztach.  Dlatego Uczestnik podejmując studia podyplomowe przez Internet ma możliwość indywidualnej organizacji studiów, może kształcić się na studiach niestacjonarnych z możliwością wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość. My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Słuchaczom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW PODYPLOMOWYCH
ONLINE

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów. Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP, a także zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim jest osobą, która opiekuje się Słuchaczem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z możliwości jakie daje kształcenie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (Onilne). Nasz Student- Słuchacz nigdy nie jest pozostawiony sam sobie ponieważ zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.
Studia podyplomowe Online …tylko WSZIP

 

KIERUNKI STUDIÓW PODYPLOMOWYCH:

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych