Studia podyplomowe online - zdalnie przez Internet | WSZIP Dolny Śląsk

Studia podyplomowe online – zdalnie przez Internet

Studia podyplomowe WSZIP są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!

Zapisz się
do 26 lipca
ZYSKAJ 1000 zł
Biblioteka IBUK Libra 0zł

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

 

Studia podyplomowe Online, to przede wszystkim
studiowanie, które jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłemotwieramy świat możliwości – zachęcamy Studentów – Słuchaczy studiów podyplomowych do nowej formy kształcenia – studiowania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Słuchacz w dogodnym dla siebie miejscu może połączyć się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza zajęcia.

Kształcenie na odległość jest wspomagane dzięki wykorzystaniu przez Uczelnię dostępu do elektronicznej wersji z biblioteki IBUK Libra podręczników akademickich i książek oraz czasopism naukowych w języku polskim. Cyfrowa technologia daje możliwość na kształcenie z IBUK Libra bez granic z dowolnego miejsca na świecie.

Poza godzinami dydaktycznymi (wykłady i ćwiczenia) Słuchacze mogą brać udział w konwersatoriach, konsultacjach, tutoringu oraz zajęciach warsztatowych łączących teorię i praktykę.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA?

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki wykorzystujących najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej informacji w szybszym czasie, a także przy oczywiście ograniczonych kosztach.  Dlatego Uczestnik podejmując studia podyplomowe przez Internet ma możliwość indywidualnej organizacji studiów, może kształcić się na różnych kierunkach studiów niestacjonarnych z możliwością wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość. My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Słuchaczom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW PODYPLOMOWYCH
ONLINE

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów. Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZiP, a także zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim jest osobą, która opiekuje się Słuchaczem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z możliwości jakie daje kształcenie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (Onilne). Nasz Student- Słuchacz nigdy nie jest pozostawiony sam sobie ponieważ zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.
Studia podyplomowe online – zdalnie przez Internet …tylko WSZIP

 

KIERUNKI STUDIÓW PODYPLOMOWYCH:

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych