Biblioteka - Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości WSZiP

Biblioteka

Nowoczesny, szybki i przyjemny dostęp do wiedzy
DLA KAŻDEGO STUDENTA!

IBUK libra 0zł dla Studentów WSZIP!

IBUK Libra BEZPŁATNA w Bibliotece Uczelnianej – pobierz kod dostępu z Biblioteki-osobiście lub mailowo kustosz@wwszip.pl ,a otrzymasz bezpłatny dostęp on-line do zakupionych książek w Bibliotece.

Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online studenci mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Serwis IBUK Libra, należący do Wydawnictwa Naukowego PWN, istnieje od 2007 roku. Platforma udostępnia publikacje w wersji elektronicznej oraz – dla zainteresowanych – inne zasoby edukacyjne z portfolio Grupy PWN. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Wejście do IBUK Libra

 

Mak+

MAK+ (Mak Plus) –  jest elektronicznym, zintegrowanym systemem bibliotecznym, który umożliwia dostęp do katalogu bibliotecznego WSZIP, składającego się z dziewięciu tysięcy pozycji książkowych dostępnych w bibliotece Uczelni.

ebookpoint BIBLIO 0zł dla Studentów WSZIP!

ebookpoint BIBLIO BEZPŁATNA w Bibliotece Uczelnianej – pobierz kod dostępu z Biblioteki-osobiście lub mailowo kustosz@wwszip.pl ,a otrzymasz bezpłatny dostęp on-line do zakupionych książek w Bibliotece.

Biblioteka Uczelniana zaprasza do korzystania z kolejnego narzędzia do nauki na odległość – Multimedialnej Biblioteki Cyfrowej ebookpoint BIBLIO. Od semestru letniego Studenci i Wykładowcy WSZIP mają bezpłatny dostęp do serwisu ebookpoint. Oferta zawiera publikacje specjalistyczne szczególnie przydatne na studiach Inżynieria Zarządzania i Zarządzanie. Serwis działa jak tradycyjna biblioteka przeniesiona do Internetu dostępna 24/7 na wszystkich urządzeniach mobilnych. Zalogowany użytkownik ma do wyboru format pdf lub ePub.
Bezpłatny dostęp do zakupionych książek otrzymasz mailowo kustosz@wwszip.pl. Książki są wypożyczane na 14 dni z możliwością ich przedłużenia oraz z automatyczną funkcją oddawania. Można wypożyczać dowolną ilość publikacji.

 

 

Wejście do ebookpoint BIBLIO

 

Wydawnictwo Uczelniane WSZIP

Prace naukowe WSZIP

Publikacje WSZIP

 

Wirtualna Biblioteka Nauki

Wirtualna Biblioteka Nauki (WBN) to program zakupu i udostępniania światowych zasobów wiedzy w postaci elektronicznych czasopism, książek i baz danych dla polskich instytucji akademickich i naukowych. Program jest dofinansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) i realizowany w większości przez ICM. W ramach WBN kupowany jest dostęp do zasobów na serwerach wydawców w ramach corocznie odnawianych licencji, ale duża część zasobów jest na bieżąco archiwizowana na serwerze Infona w ICM, który zapewnia możliwość bezterminowego korzystania z archiwów w przypadku czasowej lub trwałej utraty dostępu do serwerów wydawców, w szczególności w przypadku niekontynuowania licencji.

wbn.icm.edu.pl

 

 

 

 

Wejście do WBN

 

Pozostałe biblioteki:

OpenStaxPoland

Open Textbook Library

Internet Archive

Scholarworks.calstate.edu

 

Pozostałe dostępy on-line:

Resocjalizacja Polska 

Prawo Mediów Elektronicznych

Nowe Media

Kultura i Społeczeństwo

Gazeta Policyjna 

Edukacja i Dialog

Człowiek i Dokumenty

Biblioteka Cyfrowa POLONA

Serwis Informacyjny Uzależnienia

Przegląd Pedagogiczny

Zeszyty Prasoznawcze

Finanse Publiczne

Studia Socjologiczne

Studia Polsko – Ukraińskie

Studia Iuridica

Społeczeństwo

Przegląd Europejski

Problemy Prawa Karnego

Zielona Planeta

Informatyka Ekonomiczna

Problemy Prawa
Prywatnego Międzynarodowego

 

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych