fbpx

Studia podyplomowe - rejestracja on-line:

Kierunek studiów podyplomowych:
Dane Kandydata:
Ukończone studia

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych (a w szczególności dotyczy oferty studiów i kursów oferowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu).

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuje się, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu, ul. Wrocławska 10, 58-309 Wałbrzych; 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@wwszip.pl,; 3) a) dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartej z nami umowy lub podjęcia czynności niezbędnych do jej zawarcia np. złożenie wniosku na studia, realizacja umowy kształcenia na studiach I i II stopnia, realizacja umowy kształcenia na studiach podyplomowych, przyjęcie na Uniwersytet III Wieku, b.) wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości w związku realizacją zawartych umów (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia), c.) marketingu i promocji, produktów i usług oferowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości (podstawa prawna: art. 6 ust 1. lit. a Rozporządzenia), d.) dochodzenia należności (podstawa prawna: art. 6 ust 1. lit. f Rozporządzenia), e.) wewnętrznych celów administracyjnych w tym statystyki i raportowania. 4) dane osobowe przechowywane będą w czasie zgodnym z przepisami w/w Ustaw; 5) każdy Student posiada prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub odwołania uprzednio udzielonej zgody; 6) Student ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) podanie danych osobowych jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa.

 

 

Studia podyplomowe na Uczelni lub przez internet: rekrutacja on-line

We współczesnym świecie dyplom ukończenia uczelni wyższej to coraz powszechniejszy element CV pracownika. Dobrze dobrane i rzetelnie odbyte studia mogą nam wiele zagwarantować, lecz w przypadku niektórych kierunków to jedynie skrobnięcie po powierzchni dziedziny, którą się zajmujemy. Dlatego, jeżeli czujesz, że w Twoim zawodzie jeszcze wiele można zrobić, ale nie masz do końca pewności, jak się za to zabrać, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Studia na uczelni lub przez Internet to coraz popularniejsza forma nauki, dzięki której możesz zaoszczędzić czas i studiować z dowolnego miejsca na Ziemi.

Dlaczego to dobry pomysł?

Studia podyplomowe na uczelni lub przez Internet to przede wszystkim dobra opcja dla osób, które nie mieszkają w mieście, na terenie którego znajduje się uczelnia. Dzięki takiej formie studiowania, możesz uczyć się w komfortowych dla siebie warunkach. Dodatkowo nasza Uczelnia oferuje wiele atrakcyjnych kierunków oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowców, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła i zdobyć cenną wiedzę w wybranym przez siebie zakresie.

Jak się zapisać?

To bardzo proste – wystarczy wypełnić on-line formularz powyżej i przesłać. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, a o przyjęciu na studia decyduje kolejność podpisania umowy z Uczelnią. Rejestrując się online możesz zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie kierunku. Zapisy w semestrze letnim są możliwe od kwietnia do października lub do wyczerpania limitu miejsc. Po wysłaniu zgłoszenia online należy podpisać z Uczelnią umowę i uiścić czesne.

Studia podyplomowe na Uczelni lub przez Internet – dla kogo?

Ta forma nauki jest dobra dla osób, które są dorosłe i pracują zawodowo, ale z drugiej strony chcą dalej kształcić się w swoim zawodzie. Dzięki zajęciom prowadzonym na uczelni lub przez Internet oszczędzasz cenny czas.

Co zyskuję?

Studia mają na celu przede wszystkim poszerzenie wiedzy na kierunku, który ukończyłeś na I i II stopniu nauki. To dobry sposób nie tylko na uzupełnienie wiedzy, ale także na zyskanie nowych umiejętności. Dodatkowym atutem będzie oczywiście dyplom ukończenia studiów podyplomowych, który może być przydatny w trakcie poszukiwania nowej pracy. Jeżeli sam jesteś pracodawcą i chcesz rozwinąć umiejętności swoich pracowników, zaproponowanie im finansowania nauki to dobry pomysł na zachęcenie ich do poszerzenia zakresu kompetencji.
[/responsive]

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych