fbpx

Studia na Uczelni lub przez Internet: ON-LINE

Otrzymasz stałe niedrogie czesne! Nasza Uczelnia gwarantuje, że zapłacisz niezmienne czesne za cały okres studiów.
Studia na Uczelni lub przez Internet są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!

PROMOCJA
STUDIA 1000 zł TANIEJ

Tylko teraz
Dodatkowe -10%
dla pierwszych 10 osób
na każdym kierunku
studiów podyplomowych
Biblioteka IBUK Libra 0zł

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

 

Studia na Uczelni lub przez Internet, to przede wszystkim wygoda!
Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – …otwieramy świat możliwości– zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia –  studiowania na Uczelni lub przez Internet. Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki. Nadchodzi era nowej formy edukacji wykorzystującej najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej, w szybszym czasie, przy ograniczonych kosztach.  Dlaczego zatem nie pozwolić Studentowi korzystać z możliwości jaki daje nam świat? My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW PRZEZ INTERNET
LUB NA UCZELNI

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów studiów przez Internet lub na Uczelni, Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP i zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim osoba, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z Platformy WSZIP. Nasz Student nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.

 

 

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych