Studia …przez Internet

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

…przez Internet …tylko WSZIP
Nasze studia …przez Internet są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!

Studia …przez Internet… to przede wszystkim wygoda!
Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – …otwieramy świat możliwości– zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia –  studiowania  na Uczelni lub przez Internet. Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

NA CZYM POLEGA KSZTAŁCENIE  NA UCZELNI LUB PRZEZ INTERNET

Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki. Nadchodzi era nowej formy edukacji wykorzystującej najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej, w szybszym czasie, przy ograniczonych kosztach.  Dlaczego zatem nie pozwolić Studentowi korzystać z możliwości jaki daje nam świat? My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW NA UCZELNI LUB PRZEZ INTERNET

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów studiów na Uczelni lub przez Internet, Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP i zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim osoba, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z Platformy WSZIP. Nasz Student nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.

 

 

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych