Studia online - zdalne przez Internet - WSZIP Dolny Śląsk

Studia ze wspomaganiem przez Internet (online)…

Studia ze Wspomaganiem przez Internet są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!

Oszczędzaj… i czas i pieniądze

Zapisz się
do 26 lipca
ZYSKAJ 1000 zł
Stypendia
 Biblioteka IBUK Libra 0zł

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

 

Studia ze wspomaganiem przez Internet,

to przede wszystkim studiowanie, które jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości zachęcamy Naszych Studentów do nowej formy studiowania z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnie) – zgodnie z Ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
Zajęcia dydaktyczne na tych studiach realizowane są w wymiarze nie przekraczającym 50% punktów ECTS przewidzianych do uzyskania w programie studiów.
Student w dogodnym dla siebie miejscu może połączyć się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza zajęcia.
Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów jest identyczny, jak po ukończeniu studiów „stacjonarnych” – jest tak samo ważny.
Kształcenie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalne nauczanie) jest wspomagane dzięki wykorzystaniu przez Uczelnię dostępu do elektronicznej wersji z biblioteki IBUK Libra podręczników akademickich i książek oraz czasopism naukowych w języku polskim. Cyfrowa technologia daje możliwość na kształcenie z IBUK Libra bez granic z dowolnego miejsca na świecie.
Program studiów jest objęty działaniami Centrum Kreowania Kariery WSZIP, Centrum Innowacji WSZIP oraz Centrum Egzaminacyjnego WSZIP, które czynnie wspierają działania dydaktyczne oraz spotkania ze wspomaganiem przez Internet ze Studentami.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA?

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki wykorzystujących najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej informacji w szybszym czasie, a także przy oczywiście ograniczonych kosztach.  Dlatego Student mając możliwość indywidualnej organizacji studiów, może kształcić się na studiach niestacjonarnych z możliwością wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość, bez względu na to, czy są to studia licencjackie, studia inżynierskie czy studia magisterskie. My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW WSPOMAGANTCH PRZEZ INTERNET

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów. Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP, a także zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim jest osobą, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z możliwości jakie daje kształcenie ze wspomaganiem przez Internet. Nasz Student WSZIP nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.

 

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

tel. 748 477 000   tel. 724 957 000  rekrutacja@wwszip.pl    Messenger

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych

 

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych