fbpx

Studia ze wspomaganiem przez Internet…

Otrzymasz stałe niedrogie czesne! Nasza Uczelnia gwarantuje, że zapłacisz niezmienne czesne za cały okres studiów.
Studia ze wspomaganiem przez Internet są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego życia!

Promocja
STUDIA 1200 zł TANIEJ
do 31 stycznia
Biblioteka IBUK Libra 0zł
Studia ze wspomaganiem
przez Internet

 

ZAPISZ SIĘ ONLINE   24h/dobę

 

Studia ze wspomaganiem przez Internet, to przede wszystkim
studiowanie, które jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – rozszerzamy świat możliwości dzięki technologii cyfrowej– zachęcamy Naszych Studentów do nowej formy kształcenia – zgodnie z Ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów jest identyczny, jak po ukończeniu studiów „stacjonarnych” – jest tak samo ważny.

Student w dogodnym dla siebie miejscu może połączyć się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza zajęcia.

 

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA?

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki wykorzystujących najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej informacji w szybszym czasie, a także przy oczywiście ograniczonych kosztach.  Dlatego Student mając możliwość indywidualnej organizacji studiów, może kształcić się na studiach niestacjonarnych z możliwością wykorzystania metod i technik kształcenia na odległość. My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW WSPOMAGANTCH PRZEZ INTERNET

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów. Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP, a także zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim jest osobą, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z możliwości jakie daje kształcenie ze wspomaganiem przez Internet. Nasz Student WSZIP nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.

 

 

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych