Jakie studia podyplomowe wybrać po zarządzaniu? - Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości WSZiP

Jakie studia podyplomowe wybrać po zarządzaniu?

Skończyłeś zarządzanie? Chcesz w przyszłości zarządzać grupą osób w celu maksymalizacji zysków Twojej firmy? A może nie umiesz wyobrazić sobie życia bez nowoczesnych technologii, które — zdalnie lub stacjonarnie — pomagają w uzyskaniu jeszcze lepszych wyników sprzedażowych? Jeśli tak, to wybierz jedno z poniższych studiów podyplomowych.

Doradztwo zawodowe i coaching kariery

To studia polecane przede wszystkim tym osobom, które chcą doskonalić kadry, a także doradzać w zakresie wyboru odpowiedniej ścieżki zawodowej. Studia podyplomowe na tym kierunku pomogą znaleźć pracę np. w Urzędach Pracy, a także w prywatnych podmiotach zajmujących się doskonaleniem zawodowym.

Marketing internetowy

Studia na tym kierunku są skierowane głównie do osób chcących rozpocząć swą karierę jako dyrektorzy lub menadżerowie ds. marketingu. To również idealny kierunek dla absolwentów, którzy w przyszłości chcą się zajmować sferą PR. Studia te pomogą też oswoić się z potencjałem reklamowym Internetu i wykorzystać go do promocji własnej marki, osoby lub firmy.

Kadry i płace

Studia podyplomowe po zarządzaniu na kierunku „Kadry i Płace” są skierowane głównie do tych osób, które swą karierę zawodową wiążą przede wszystkim z tą sferą działalności firm państwowych i prywatnych. Ewidencjonowanie pracowników, obliczanie ich wynagrodzeń, a także kierowanie pionem kadr i płac to tylko kilka przykładów zadań, które stoją przed absolwentami tego kierunku.

Coaching

„Coaching” to niezwykle popularny dziś kierunek, którego słuchacze mogą doskonalić swe umiejętności w kontekście rozwoju zawodowego, pracy z ludźmi, a także doskonalenia ich umiejętności zawodowych. To również świetny kierunek dla osób, które chcą motywować innych do działania i przekazywać im wiedzę dotyczącą optymalizacji efektów pracy.

Zarządzanie w ochronie zdrowia

Żyjemy w czasach, w których dbanie o zdrowie jest szczególnie ważne. Studia na kierunku „Zarządzanie w ochronie zdrowia” polecane są zwłaszcza tym osobom, które chcą kierować podmiotami medycznymi i w ten sposób chcą pracować na rzecz pacjentów. To także idealny kierunek dla absolwentów, którzy chcą zmienić coś w sposobie funkcjonowania służby zdrowia.

Dlaczego warto wybrać powyższe kierunki?

Powyższe kierunki to tylko przykład szerokiego wachlarzu usług oświatowych, z których mogą skorzystać osoby po zarządzaniu. Ich zaletą jest elastyczny sposób zdobywania wiedzy. Studia zdalne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość pozwalają na lepsze — nomen omen — zarządzanie swoim czasem i uczenie się wszędzie tam, gdzie jest to w danym momencie możliwe.

Wśród osób wybierających studia, zarządzanie jest bardzo popularnym kierunkiem. Dzięki zajęciom podyplomowym łatwiej będzie zdobyć specjalizację na określonym kierunku, by w przyszłości zdobyć pracę marzeń.

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych