Studia są dla Ciebie - Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości WSZiP

Studia są dla Ciebie

Studia są dla Ciebie

Wiele młodych ludzi stoi przed życiowymi wyborami. Po zdaniu matury wiele osób nie ma sprecyzowanych planów. Niektórzy skuszeni łatwymi zarobkami zastanawiają się czy wyjechać do pracy za granicę, inni najpierw chcą odpocząć i pojechać gdzieś na zasłużone wakacje, a w jeszcze innych dojrzewa myśl o studiach. Studia to bardzo dobry pomysł na życie, ponieważ otwierają wiele drzwi i dają możliwości, o jakich Ci się nie śniło. Boisz się, że nie dasz rady? Udowodnimy, że jest inaczej, i że studia są właśnie dla Ciebie.

Dziewczyna przy laptopie

Dlaczego warto studiować?

Studia wyższe są najlepszym sposobem na zdobycie nowej wiedzy, która prowadzi do pozyskania wymarzonego zawodu. Dzięki studiom zdobędziesz odpowiednie kompetencje i podniesiesz kwalifikacje, dzięki czemu będziesz atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Studia otworzą przed Tobą drzwi, które dotychczas były zamknięte i sprawią, że poczujesz się dowartościowany w każdym środowisku w którym się znajdziesz. Pamiętaj, że studia to najpiękniejszy czas w Twoim życiu, którego nigdy nie zapomnisz. To nie tylko stosy książek, notatki, wykłady i profesorowie, ale także rozwijanie zainteresowań, niezapomniane imprezy, przyjaźnie i miłości na całe życie.

 

Studia wyższe – Jakie wybrać?

Wybór kierunku studiów to trudna decyzja, którą niełatwo podjąć. Warto jednak pamiętać, że studiowanie daje bardzo wiele korzyści. To nie tylko zdobycie nowego wykształcenia i szansa na znalezienie dobrej pracy, ale także inwestycja we własny rozwój, a inwestycja w siebie zawsze się opłaci. Właśnie dlatego warto wybrać Uczelnię, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a jest nią Wyższa Szkoła Zrządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu.

 

WSZiP – dlaczego warto?

Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości oferuje kandydatom studia na których dostępne są kierunki Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna – studia jednolite oraz Pedagogika Opiekuńcza z Terapią Pedagogiczną i Zarządzanie – studia licencjackie.
Oferujemy także Studia Inżynierskie i Studia Magisterskie o różnych specjalnościach oraz Studia Podyplomowe z bogatą ofertą specjalizacji. Dużym atutem naszej oferty jest możliwość wyboru nauki na miejscu lub z wykorzystaniem Internetu, niskie czesne, które nie zmienia się przez cały okres trwania studiów oraz brak egzaminów wstępnych. Tryb studiów z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość jest dopasowany do Twojego stylu życia, co sprawia, że możesz idealnie pogodzić z nauką wszystkie swoje projekty i obowiązki.
Studiowanie z nami jest nie tylko tanie, ale także efektywne i przyjemne.

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych