Studia podyplomowe w WSZIP - Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości WSZiP

Studia podyplomowe w WSZIP

 

STUDIA PODYPLOMOWE W WSZIP

 

Studia podyplomowe to forma kształcenia wyższego dedykowana osobom, które posiadają już tytuł licencjata, inżyniera lub magistra. Stanowią one uzupełnienie dotychczasowego wykształcenia umożliwiające podniesienie kompetencji oraz uzyskanie dodatkowych kwalifikacji. Studia podyplomowe będą więc idealnym rozwiązaniem dla osób zarówno rozpoczynających swoją ścieżkę zawodową, jak i tych chcących się dalej rozwijać – często stwarzają szanse na otrzymanie awansu czy uzyskanie lepszej posady.

Studia podyplomowe – jak wyglądają?
Studia podyplomowe łączą w sobie przekazywanie aktualnej wiedzy teoretycznej z danego zakresu czy branży oraz pogłębianie praktycznych umiejętności, które będą mogły być wykorzystywane na przyszłym stanowisku pracy. Wykładowcy na studiach podyplomowych to zwykle doświadczeni eksperci z udokumentowaną praktyką, dlatego kładą oni nacisk na zdobywanie przez Słuchaczy praktycznej wiedzy zawodowej, która będzie niezbędna w przyszłości. Ponadto studia podyplomowe stanowią intensywną oraz wysokiej jakości formę nauczania, która często pozwala już w 2 semestry zdobyć niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Przekłada się to niższy koszt oraz nakład czasu ponoszony przez Słuchaczy.

Kiedy zdecydować się na studia podyplomowe?
Nauka na studiach podyplomowych to rozwiązanie dla osób, którym zależy na uzupełnieniu wiedzy specjalistycznej oraz zdobyciu dodatkowych kompetencji i uprawnień, które sprawią, że będą oni atrakcyjniejszym kandydatem na rynku pracy. Na studia podyplomowe decydują się Absolwenci innych studiów wyższych, którzy chcą uzupełnić luki edukacyjne oraz nadać dynamicznego rozwoju swojej karierze zawodowej. Stanowią one także idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić branżę i spełniać się zawodowo w nowym obszarze. Dzięki studiom podyplomowym jest to możliwe i to w krótkim czasie.

Korzyści ze studiów podyplomowych – co zyskujesz?
Zdobywanie dodatkowej wiedzy i kwalifikacji na studiach podyplomowych to inwestycja czasu i pieniędzy. Jednak wybranie odpowiedniego obszaru kształcenia, który pozwoli na dalszy rozwój czy zdobycie wymarzonej pracy sprawia, że studia podyplomowe mogą zwrócić się już w krótkim czasie. Studia podyplomowe niosą za sobą rozwój, zdobycie wielu nowych możliwości oraz podnoszą pozycję kandydata na rynku pracy. Pozwalają także na zdobycie wiedzy i umiejętności w znacznie węższym obszarze nauczania niż ma to miejsce w przypadku studiów I czy II stopnia – skupiają się one na konkretnej dziedzinie. Umożliwia to wyspecjalizowanie się w danej tematyce, a specjaliści są zawsze pożądani na rynku pracy.

Studia podyplomowe w WSZIP – dlaczego warto się na nie zdecydować? Podczas decydowania się na studia podyplomowe ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca kształcenia, które pozwoli na zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej na najwyższym poziomie. Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości to rozwiązanie dla ambitnych i pracowitych osób, które chcą poświęcić czas na zdobycie nowych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Oferowane studia podyplomowe posiadają innowacyjne programy akademickie, które są zgodne z przepisami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 roku w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz. U. z 2019 r., poz. 1450). Pozwalają one studentom na zdobycie specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności zawodowych, co przekłada się na ich wysoką pozycję na rynku pracy. Więcej informacji o ofercie studiów podyplomowych w WSZIP w Wałbrzychu można znaleźć pod adresem https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/.

 

ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych