Studia magisterskie na Uczelni lub w Internecie

Zapraszamy do rejestracji on-line!

 

Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości – zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia na studiach magisterskich z Zarządzania w tzw. hybrydzie czyli nowoczesnej technologii edukacyjnej. W zajęciach można uczestniczyć na Uczelni lub w Internecie.

W ramach prowadzonych zajęć na studiach drugiego stopnia (magisterskich) na kierunku Zarządzanie w rekrutacji zimowej oferujemy następujące specjalności:

Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów w Internecie jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

 

NA CZYM POLEGA KSZTAŁCENIE W INTERNECIE

Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana sali uczelnianej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach – siedząc przed komputerem lub smartfonem. Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

 

Studia w Internecie to przede wszystkim wygoda:

  • Koszt dojazdu – 0 zł 
  • Koszt noclegu – 0 
  • Koszt wyżywienia – 0 zł
  • Koszt paliwa – 0 zł
  • Koszt delegacji – 0 zł

KOORDYNATOR STUDIÓW W INTERNECIE

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów studiów w Internecie, Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy i zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim osoba, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z Platformy. Nasz Student nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie.

 

 

 

 

Zajęcia rozpoczynają się już marcu!

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych