Formy studiowania przez Internet lub na Uczelni

Studia przez Internet lub na Uczelni …tylko WSZIP


Studia przez Internet

Studia przez Internet to przede wszystkim wygoda.
Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

 • Koszt dojazdu – 0
 • Koszt noclegu – 0
 • Koszt wyżywienia – 0 zł
 • Koszt paliwa – 0 zł
 • Koszt delegacji – 0 zł

Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości – zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia –  studiowania  przez Internet. Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów przez Internet jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

NA CZYM POLEGA KSZTAŁCENIE PRZEZ INTERNET

Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana sali uczelnianej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach – siedząc przed komputerem lub smartfonem. Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA

W dzisiejszych czasach płacenie rachunków czy robienie zakupów przez Internet to już norma. Listy do bliskich zostały wyparte przez maile wysyłane drogą elektroniczną.  Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki. Nadchodzi era nowej formy edukacji wykorzystującej najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej, w szybszym czasie, przy ograniczonych kosztach.  Dlaczego zatem nie pozwolić Studentowi korzystać z możliwości jaki daje nam świat? Dlaczego nie dać mu pełnej swobody – niech sam dokona wyboru – czy chce studiować w sposób tradycyjny czy przez Internet. My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

PLATFORMA LEARNINGOWA WSZIP

Zapewnia swobodną komunikację między Studentem a Wykładowcą. Pozwala na dzielenie się wiedzą czy  wymianę informacji – na Platformie umieszczane są niezbędne materiały dydaktyczne dostępne 7 dni w tygodniu przez 24 h.

ZALETY STUDIOWANIA PRZEZ INTERNET

 1. Niwelowanie geograficznych barier, pozwala na pełną niezależność geograficzną – Student może podróżować po całym świecie nie tracąc możliwości udziału w wykładach czy ćwiczeniach.
 2. Likwidacja czynników „na nie” – pobyt za granicą, obowiązki zawodowe czy opieka nad dzieckiem nie stanowią już wymówki, aby nie poszerzać swoich kompetencji.
 3. Efektywne zarządzanie czasem – umożliwia dostęp do naszej profesjonalnej kadry oszczędzając czas Studenta (który traci chociażby w podróży).
 4. Znaczne ograniczenie kosztów – wystarczy łącze internetowe i czas. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zdobywać wiedzę i kolejne kwalifikacje. Eliminacja kosztów związanych z dojazdami, płatnymi parkingami czy noclegami.
 5. Oszczędność na zakupie podręczników, czy robienia kserokopii – materiały dydaktyczne udostępniane są na Platformie Learningowej 7 dni w tygodniu przez 24h.
 6. Minimalizacja strachu Studentów z natury nieśmiałych – łatwiej jest napisać pytanie na Platformie Learningowej niż podnieść rękę w auli.
 7. Pozwala na rozwój takich cech Studentów, które cenione są przez przyszłych Pracodawców: zaangażowanie, duża samodyscyplina, motywacja.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW PRZEZ INTERNET

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów studiów przez Internet, Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy i zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim osoba, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z Platformy. Nasz Student nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie.

 

Przyjazdowe

Zajęcia odbywają się na terenie Uczelni w Wałbrzychu.

 

 

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych