Formy studiowania na Uczelni lub przez Internet

Studia na Uczelni lub przez Internet …tylko WSZIP

Studia na Uczelni lub przez Internet

Studia na Uczelni lub przez Internet to przede wszystkim wygoda.
Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości – zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia –  studiowania  na Uczelni lub przez Internet. Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów przez Internet jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

NA CZYM POLEGA KSZTAŁCENIE PRZEZ INTERNET

Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana sali uczelnianej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach – siedząc przed komputerem lub smartfonem. Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki. Nadchodzi era nowej formy edukacji wykorzystującej najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej, w szybszym czasie, przy ograniczonych kosztach.  Dlaczego zatem nie pozwolić Studentowi korzystać z możliwości jaki daje nam świat? My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW NA UCZELNI LUB PRZEZ INTERNET

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów studiów na Uczelni lub przez Internet, Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP i zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim osoba, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z Platformy WSZIP. Nasz Student nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.

 

Zajęcia odbywają się na terenie Uczelni w Wałbrzychu.

 

 

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych