fbpx

Formy studiowania na Uczelni lub przez Internet

Możesz studiować przyjeżdżając na Uczelnię lub z domu przez Internet.

Studia na Uczelni lub przez Internet

Studia na Uczelni lub przez Internet to przede wszystkim wygoda.
Studiowanie jest bardzo łatwe – wystarczy login, hasło i jesteś na zajęciach!

Zgodnie z naszym hasłem – otwieramy świat możliwości – zachęcamy Naszych Studentów do nowej i wygodnej formy kształcenia –  studiowania  na Uczelni lub przez Internet. Dyplom uzyskany po ukończeniu studiów przez Internet jest identyczny, jak po ukończeniu studiów przyjazdowych (świadectwo niczym się nie różni i jest tak samo ważne).

NA CZYM POLEGA KSZTAŁCENIE PRZEZ INTERNET

Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana sali uczelnianej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach – siedząc przed komputerem lub smartfonem. Student w dogodnym dla siebie miejscu – łączy się  na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym –  z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadza wykład lub ćwiczenia.

DLACZEGO UCZELNIA WPROWADZIŁA TAKĄ FORMĘ KSZTAŁCENIA

Zmiany we współczesnym świecie mają swoje odbicie również w metodach nauczania, jak i formach nauki. Nadchodzi era nowej formy edukacji wykorzystującej najnowocześniejsze technologie informatyczne. Każdy z nas robi się coraz bardziej wymagający – chcemy więcej, w szybszym czasie, przy ograniczonych kosztach.  Dlaczego zatem nie pozwolić Studentowi korzystać z możliwości jaki daje nam świat? My jako Uczelnia, wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologii edukacyjnej – chcemy zapewnić naszym Studentom pełen wachlarz form kształcenia.

 

KOORDYNATOR STUDIÓW NA UCZELNI LUB PRZEZ INTERNET

Każdemu z Uczestników naszych studiów zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie Koordynatorów studiów na Uczelni lub przez Internet, Koordynator to nie tylko osoba odpowiedzialna za prawidłowe działanie Platformy WSZIP i zakładanie kont dla Uczestników studiów, ale przede wszystkim osoba, która opiekuje się Studentem oraz prowadzi szkolenia z działania i korzystania z Platformy WSZIP. Nasz Student nigdy nie jest pozostawiony sam sobie, zawsze może liczyć na wsparcie Koordynatorów.

 

Zajęcia odbywają się na terenie Uczelni w Wałbrzychu.

 

 

Znajdź nas na
ul. Wrocławska 10
58-309 Wałbrzych