• slidebg1 Studia licencjackie Studia inżynierskie Studia magisterskie Studia podyplomowe
  • darkblurbg
  • slidebg1
  • darkblurbg
  • slidebg1
  • darkblurbg
WSZIP Uczelnia nr 1 w regionie! wśród uczelni niepublicznych
Zaplecze dydaktyczne

Uczelnia dysponuje dwoma nowoczesnymi budynkami, w pełni przystosowanymi do potrzeb studentów XXI wieku. Posiadamy aulę audiowizualną na 300 osób oraz 6 sal wykładowych na ponad 100 miejsc każda. Dysponujemy też trzema specjalistycznymi salami do masażu i rehabilitacji ruchowej,w tym do zajęć fitness.

W 35 salach dydaktycznych mogą odbywać się zajęcia dla 3 tysięcy studentów jednocześnie.Do dyspozycji studentów oddajemy również 220 samodzielnych stanowisk komputerowych oraz bezpłatne internetowe laboratoria komputerowe.
Przy obydwu budynkach znajdują się duże parkingi oraz zagospodarowany teren zielony.

Na Uczelni funkcjonuje również klubokawiarnia i pizzeria. Obiekty dydaktyczne naszej Uczelni są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasza biblioteka powstała jako pierwsza w Polsce placówka uczelniano-publiczna. Możemy poszczycić się zbiorem blisko 39 000 książek i 70 tytułów prasy prenumerowanej.


W czytelniach oferujemy 80 stanowisk do samodzielnej pracy i 15 stanowisk komputerowych z systemem bibliotecznym MAK oraz internetowym systemem prawniczym LEX.


W budynku Wydziału Zarządzania i Administracji oraz Wydziale Nauk Społecznych i Zdrowia działa Wałbrzyska Księgarnia Akademicka, w której można zakupić potrzebne skrypty i podręczniki.

 

facebook