WSZIP Uczelnia nr 1 w regionie! wśród uczelni niepublicznych
Plan zajęć i organizacja roku akademickiego

ORGANIZACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017

24.10.2016 – 22.06.2017

 

 

Ramowy program RA 2015/2016

 

26.10.2016                               Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017

24.10.16 – 10.02.17           I Semestr zimowy

13.02.17 – 24.02.17           Ferie zimowe

27.02.17 – 21.06.17           II Semestr letni

21.06.2017                        Uroczyste Zakończenie R.A 2016/2017

 

 

Szczegółowy program RA 2016/2017

 

I semestr /zimowy/ 24.10.2016 – 10.02.2017

 

01.11.2016                        Święto Zmarłych

11.11.2016                        Narodowe Święto Niepodległości

19.12.16 – 06.01.17           Przerwa świąteczna (Boże Narodzenie)

06.01.2017                        Święto Trzech Króli

13.02.17 – 24.02.17           Ferie zimowe    

 

II Semestr /letni/ 27.02.2017 – 21.06.2017

 

13.04.17 – 18.04.17           Przerwa świąteczna (Wielkanoc)

01.05.17 – 03.05.17           Weekend majowy

15.06.2017                                Boże Ciało

21.06.2017                        Uroczyste Zakończenie R.A. 2016/2017

Od 22.06.2017                   Wakacje

 

GRAFIK tygodniowych zajęć na UTW  - semestr II letni 2016/2017           

 

GRAFIK tygodniowych zajęć na UTW  - semestr II letni 2016/2017           

 

PONIEDZIAŁEK                 

Godz. 10.30 – 12.00 (2H)

Chór

Grupa I

mgr Katarzyna Serweta

Sala 101

Godz. 12.20 – 13.50 (2H)

J. angielski

Grupa I (P) początkująca

mgr Bartłomiej Nowak

Sala 18

 

WTOREK

Godz. 9.45 – 11.15

(2H)

Warsztaty komputerowe

Grupa I (Ś)

Średniozaawansowana

mgr Grzegorz Druczak

Sala C2

 

ŚRODA

Godz. 09.30 – 11.30 (2H)

Warsztaty plastyczne

Grupa I

mgr Halina Jasionowska

Sala C6

Godz. 11.30  - 13.00 (2H)

J. angielski

 

Grupa II (Ś) Średniozaawansowana

mgr Bartłomiej Nowak

Sala 18

 

PIĄTEK

Godz. 08.45  - 10.15 (2H)

 

J. angielski

 

Grupa III (Z) Zaawansowana

mgr Bartłomiej Nowak

Sala 18

Godz. 10.30  - 12.00 (2H)

J. niemiecki

Grupa I i II

mgr Patrycja Chudy

Sala 18

GRAFIK tygodniowych zajęć na UTW w semestrze letnim

/od 27.02.2017 – 21.06.2017/

 

 

PONIEDZIAŁEK

Godz. 10.00 – 11.30 (2H)

Chór

Grupa I

mgr Katarzyna Serweta

Sala 101

Godz. 12.20 – 13.50 (2H)

J. angielski

Grupa I (P) początkująca

mgr Bartłomiej Nowak

Sala 18

Terminy spotkań:
                                                          

1.        27.02.2017                                                                  

2.        06.03.2017                                                                                          

3.        13.03.2017                                                                                          

4.        20.03.2017                                                                                          

5.        27.03.2017                                                                                          

6.        03.04.2017                                                                                          

7.        10.04.2017                                                                                          

8.        24.04.2017                                                                                          

9.        08.05.2017                                                                                          

10.     15.05.2017                                                                  

11.     22.05.2017

12.     29.05.2017

13.     05.06.2017

14.     12.06.2017                                                                                        

                                           

WTOREK

Godz. 9.45 – 11.15

(2H)

Warsztaty komputerowe

Grupa I (Ś)

Średniozaawansowana

mgr Grzegorz Druczak

Sala C2

 

Terminy spotkań:
                                                                                                         

1.        28.02.2017

2.        07.03.2017

3.        14.03.2017

4.        21.03.2017

5.        28.03.2017

6.        04.04.2017

7.        11.04.2017

8.        25.04.2017

9.        09.05.2017

10.     16.05.2017

11.     23.05.2017

12.     30.05.2017

13.     06.06.2017

14.     13.06.2017

 

ŚRODA

Godz. 09.30 – 11.30 (2H)

Warsztaty plastyczne

Grupa I

mgr Halina Jasionowska

Sala C6

Godz. 11.30  - 13.00 (2H)

J. angielski

 

Grupa II (Ś) Średniozaawansowana

mgr Bartłomiej Nowak

Sala 18

Terminy spotkań:                  

1.  01.03.2017

2.  08.03.2017                                                                                                                                        

3.  15.03.2017                                                                                                                                           

4.   22.03.2017                                                                                                                                                          

5.   29.03.2017                                                                                                                                                          

6.   05.04.2017                                                                                                                                                      

7.  12.04.2017                                                                                                                                        

8.   19.04.2017                                                                                                                                                         

9.   26.04.2017  

10.  10.05.2017          

11.  17.05.2017                                                                                                                                                          

12.  24.05.2017

13.  31.05.2017

14.  07.06.2017

15.  14.06.2017                                                                                                                                                              

PIĄTEK

Godz. 08.45  - 10.15 (2H)

J. angielski

 

Grupa III (Z) Zaawansowana

mgr Bartłomiej Nowak

Sala 18

Godz. 10.30  - 12.00 (2H)

J. niemiecki

Grupa I i II

mgr Patrycja Chudy

Sala 18

Terminy spotkań:      

1.     03.03.2017

2.     10.03.2017

3.      17.03.2017

4.      31.03.2017

5.      07.04.2017

6.      21.04.2017

7.      28.04.2017

8.     12.05.2017

9.    19.05.2017

10.    26.05.2017

11.    02.06.2017

12.    09.06.2017

13.    16.06.2017